Pisałem już wcześniej, że moje pasje dzielę pomiędzy fotografię i muzykę (stąd ta zakładka). Jednak rzadko kiedy mam tyle czasu, by pogodzić je obie w jednym czasie. 

Moja fascynacja muzyką trwa od bardzo dawna. W latach 90-tych owo zainteresowanie osiągnęło szczyty...Wtedy też otworzyły się przede mną wieeelkie zasoby muzyki lat `60 i `70. Wszelkie "białe kruki" były w zasięgu ręki. To bardzo poszerzyło moje muzyczno-poznawcze horyzonty ;)

 

Nie będę w tym miejscu opowiadał ani historii muzyki, ani historii mojej pasji. Po prostu będę tu umieszczał pojedyncze zajawki, które albo odcisnęły na mnie silne piętno, albo te, które na bieżącą chwilę stały się dla mnie bardzo inspirujące.

 

Ponieważ lubię grać z klasą ;) , analogowo, swobodnie, prawdziwie... (nawet mimo cyfry można osiągnąć dobre, analogowe brzmienie) oraz przez to, że z muzyką ściśle związana jest dziedzina hi-fi, czasami może pojawić się jakieś info sprzętowe. Zobaczymy. Zapraszam!

 


 

Gandalf ‎– Gandalf[Full Album]1969
DODAJ KOMENTARZ

Ruphus - Trapped in A Game (1973)
DODAJ KOMENTARZ

Emmit Fenn - Blinded

DODAJ KOMENTARZ

 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie, chronione są prawem autorskim. Logotyp również. Jakiekolwiek ich wykorzystanie może odbywać się wyłącznie w celach niekomercyjnych, ze wskazaniem źródła i bez jakiejkolwiek ingerencji. Użycie skopiowanych materiałów w celach komercyjnych lub użycie ich w wydawnictwach komercyjnych bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

W przypadku chęci skorzystania z jakiegokolwiek zdjęcia, również w celu niekomercyjnym, proszę o wcześniejszy KONTAKT.

 Powered by: www.cdx.pl